ZEUS MAX

Je určen k instalaci do nejtěžších provozů a pro zpracování největších formátů plechů. Je vhodný též pro úkosové řezání. Stroj byl zkonstruován na základě nejnovějších poznatků v oblasti autogenního i plazmového řezání s ohledem na použití nejmodernějších autogenních i plazmových technologií současnosti. Jeho pracovní šířka je 1500 – 7000 mm, pracovní délka od 3000 – X mm. Stroj může nést až 8 hořákových vozíků pro řezání autogenem nebo 4 vozíky pro řezání plazmou.

Stroj je možné dodat též v provedení se zařízením pro řezání trub.

Dráha stroje

Robustní, oboustranně hnaný pálicí stroj portálové konstrukce jezdí v podélné ose v přesných lineárních vedeních. Základ tvoří robustní IPE profil. Jednotlivé hořákové vozíky se pohybují po přesném dvojitém lineárním vedení. Pro svislý zdvih jednotlivých hořáků jsou použity kuličkové šrouby.

Pohony

K pohonu všech os slouží výkonné AC servopohony s přesnými planetovými převodovkami na všech osách pojezdů. Všechny osy stroje jsou osazené hřebeny se šikmými zuby pro nejplynulejší chod.  Tento systém zabezpečuje kromě plynulého bezproblémového chodu přesnost polohování stroje ±0,1 mm. Regulace rychlosti posuvu je plynulá 0-20 m/min., rychlost pojezdu při rychloposuvu je nastavitelná až do 35 m/min., zrychlení až 1000 mm/s2.

Zajímá vás jiná kategorie?

Vyberte si.

J

Sortiment

J

Výroba cnc strojů

J

příslušenství

J

služby